Bilgisayar İşletmenliği Kursu, MEB Onaylı Sertifika İmkanı!!

Windows - Word - Excell - Powerpoint - Access - İnternet

 

bilgisayar kursu

 

Bilgisayar işletmenliği; Bilgisayar kullanımına adım atmak isteyen herkesin ilk önce alması gereken kursun adıdır.

 

Bilgisayar İşletmenliği Kursunu tamamlayan adaylar; kurumumuzun ve Milli Eğitim Bakanlığının hazırlamış olduğu sınavlardan başarılı olmaları halinde Sertifika almaya hak kazanırlar. Bu Sertifika MEB Onaylı olup soğuk mühür ile mühürlenmiştir. Özellikle Devlet memuru olmaya hazırlanan adaylar için bu belge gerekli olabilmektedir. Bu belgeyi almaya hak kazanan adaylar Avrupa Birliğinin Xpert Bilgisayar Pasaportunu almaya hak kazanırlar.


Online Kayıtta %10 İndirim! Lütfen Tıklayınız.


Sınav Sonuçları

 

07/02/2009 Tarihli Bilgisayar İşletmenliği Teorik Sınavı ve 08/02/2009 tarihli uygulama sınav sonuçlarınızı TC Kimlik Numaranız ile öğrenebilirsiniz.*

 

 

*Bu hizmet sadece Ati Eğitim Kurumları öğrencilerine verilmektedir.


 
 

Xpert Uluslararası Sertifika ve Avrupa Birliği Bilgisayar Pasaportu

 

xpert bilgisayar pasaportu

ATİ Türkiye Sınav Merkezi Xpert’i sunar.

Türkiye’nin en kaliteli kurumlarından olan ATİ , Ankara’daki Türkiye Sınav merkezi, 2008 yılından itibaren Hannover Avrupa Sınav Merkezinin bir temsilcisi olarak Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

 

ATİ Eğitim Kurumlarının deneyim zenginliği, Xpert Avrupa Bilgisayar Pasaportunun, en yüksek nitelik standardına ulaşmasını sağlamıştır.

 

Kanıtlanmış Kalite-Sizi Bir Xpert uzmanı haline getireceğiz.

DEVAMI

 

Ati Eğitim Kurumları; Avrupa Birliği Xpert Eğitim ve Sınav Merkezidir. Kurum Tecrübeli eğitmenleri, Eğitim sistemi ve sınavlarıyla Avrupa Çapında Yüksek kalite eğitim garantisi sunmaktadır.

 

This instute is a certified training and examination centre

A high level of traing is guaranteed by the europe-wide uniform quality standart of the teaching staff, the training system and the examinations.

Gabriela Köln and Dr. Roland Neugebauer