Kurumumuz Avrupa Birliği Xpert Bilgisayar Pasaportu,

Xpert Uluslararası Sertifika Test Merkezidir.

Ati Bilgisayar Kursu

Ati Bilgisayar Kursu

 

Değişime ayak uyduranlar için bilgi, daha hızlı ilerleme, daha çok aranan bir birey olma anlamına gelir. Yeter ki bireyler, değişimin gerektirdiği farklı düşünce tarzını ve bakış açısını yakalayabilsinler.


İşte bu noktada biz devreye girerek bireylerin gelişme ve ilerleme konusunda, onların ihtiyacı olan stratejileri, öngörüleri, bilgileri ve yeni fikirleri onlara sağlıyoruz.


ATİ EĞİTİM KURUMLARI ; temasa geçmenizden itibaren gerçek ihtiyaçlarınızı tespit eder ve bu ihtiyaçları gidermek için uygun bir plan oluşturur. Tüm faktörleri dikkate alarak tümüyle size özel bir çalışma ortaya koyar.

 

Nasıl Bir Eğitim ve Öğretim Yaklaşımı?

1999 ve 2000 senelerinde Atlanta ve Dallas'ta gerçekleştirilen dünyanın çeşitli ülkelerinden 12.000 eğitimcinin katıldığı toplantılarda, yeni yüzyılın eğitim vizyonunun temel taşlarını oluşturacak eğilimler belirlenmiştir.

Bu eğilimlerden bazıları;

1) Yapılan her etkinliğin ölçülür olması sağlanacak
2) Her türlü iş mutlaka elektronik ortamla bağlantılandırılacak
3) H
er türlü işte etik daha çok önemli hale gelecek
4) Her türlü işte ekip çalışması yapılması önemli hale gelecek
5) Her türlü işte liderlik inisiyatiflerine ihtiyaç duyulacak

Tüm çalışmalarımız dünyaca kabul edilmiş ve uygulanmış, asırlık tecrübelere dayanan felsefe ve disiplinlerin, profesyoneller tarafından, kendi kültür ve dinamizmimizin harmanlanmasıyla oluşturulur ve uygulanır.

 

İletişim İçin Lütfen TIKLAYINIZ

 


Online Kayıtta %10 İndirim! Lütfen Tıklayınız.


Bu Kursumuzu Aldıktan Sonra Uluslararası Bilgisayar Pasaportu alabilirsiniz.


 
 

Xpert Uluslararası Sertifika ve Avrupa Birliği Bilgisayar Pasaportu

 

xpert bilgisayar pasaportu

ATİ Türkiye Sınav Merkezi Xpert’i sunar.

Türkiye’nin en kaliteli kurumlarından olan ATİ , Ankara’daki Türkiye Sınav merkezi, 2008 yılından itibaren Hannover Avrupa Sınav Merkezinin bir temsilcisi olarak Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

 

ATİ Eğitim Kurumlarının deneyim zenginliği, Xpert Avrupa Bilgisayar Pasaportunun, en yüksek nitelik standardına ulaşmasını sağlamıştır.

 

Kanıtlanmış Kalite-Sizi Bir Xpert uzmanı haline getireceğiz.

DEVAMI

Ati Eğitim Kurumları; Avrupa Birliği Xpert Eğitim ve Sınav Merkezidir. Kurum Tecrübeli eğitmenleri, Eğitim sistemi ve sınavlarıyla Avrupa Çapında Yüksek kalite eğitim garantisi sunmaktadır.

 

This instute is a certified training and examination centre

A high level of traing is guaranteed by the europe-wide uniform quality standart of the teaching staff, the training system and the examinations.

Gabriela Köln and Dr. Roland Neugebauer