CNC Kursu, Kursumuzda MEB Onaylı Sertifika İmkanı!!

CNC Kursu

 

CNC (Computer Numerical Control), NC (Numerical Control) ile çalışan tezgahlar için G-code ları oluşturulur. Bu kodlar tezgahların istenilen parçaları otomatik olarak işlenmesini sağlar. Bu kodların üretilmesi için CAD/CAM uygulamaları kullanılır.

 

Bilgisayarlarda oluşturulan tasarımlar yine bilgisayarlarla CNC makinalar için işleme aşamalarına karar verilip bunlar simulasyonla kontrol edilir ve işleme için G-code'lar oluşturulur.

 

CAD CAM CNC En basit ifadeyle, mekanik işlemeyi gerektiren bir çalışmayı (delme, kazıma, boyama vs), bilgisayardan gelen komutlara göre otomatik olarak yapan makinelere CAD CAM CNC denir.

 

 

 

Dersler: CNC Manufacturing Systems Kursu
Süre: 20 Saat
Fiyat 390 TL

 


Online Kayıtta %10 İndirim! Lütfen Tıklayınız.


Bu Kursumuzu Aldıktan Sonra Uluslararası Bilgisayar Pasaportu alabilirsiniz.


 
 

Xpert Uluslararası Sertifika ve Avrupa Birliği Bilgisayar Pasaportu

 

xpert bilgisayar pasaportu

ATİ Türkiye Sınav Merkezi Xpert’i sunar.

Türkiye’nin en kaliteli kurumlarından olan ATİ , Ankara’daki Türkiye Sınav merkezi, 2008 yılından itibaren Hannover Avrupa Sınav Merkezinin bir temsilcisi olarak Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

 

ATİ Eğitim Kurumlarının deneyim zenginliği, Xpert Avrupa Bilgisayar Pasaportunun, en yüksek nitelik standardına ulaşmasını sağlamıştır.

 

Kanıtlanmış Kalite-Sizi Bir Xpert uzmanı haline getireceğiz.

DEVAMI

Ati Eğitim Kurumları; Avrupa Birliği Xpert Eğitim ve Sınav Merkezidir. Kurum Tecrübeli eğitmenleri, Eğitim sistemi ve sınavlarıyla Avrupa Çapında Yüksek kalite eğitim garantisi sunmaktadır.

 

This instute is a certified training and examination centre

A high level of traing is guaranteed by the europe-wide uniform quality standart of the teaching staff, the training system and the examinations.

Gabriela Köln and Dr. Roland Neugebauer